הסיפור שלנו

מה זה בעצם אומר להיות סוקר הנדסי בעולם הביטוח?

הסיפור שלנו נולד מתוך צורך בסיסי לחבר בין ענף הביטוח לבין הפרויקטים והאתרים בשטח. כמהנדסים עם ניסיון בשטח, אנחנו משמשים מצד אחד העיניים של חברות הביטוח בתהליך ניהול הסיכונים, ומצד שני מלווים סוכנים ומבוטחים (יזמים, קבלנים ואנשי תעשייה) בתהליך ההכנה והפנייה למבטחות השונות לצורך קבלת כיסוי ביטוחי מתאים הסוקר ההנדסי מבין את הפעילות בשטח, ויודע לתרגם את הסיכונים ולהציג את הפעילות והאתר הנסקר בהתאם להרכב הפוליסה הרלוונטית.

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד, עם המחלקות ההנדסיות בכל חברות הביטוח ומתעדכנים באופן שוטף בדרישות, בענף דינמי ומשתנה. הניסיון שלנו כמהנדסים, שמגיעים עם ניסיון בחברות בנייה ומפעלי תעשייה, בא לידי ביטוי בשפה משותפת עם הגורמים המקצועיים מטעם המבוטחים; מנהלי פרויקטים וגופי תכנון, ניהול ופיקוח בענף הבנייה, ומנהלי אחזקה, מהנדסים, ואנשי כספים בעולם התעשייה.

את אביאור הנדסה מוביל היום הדור החדש של הסיקור ההנדסי, שמורכב מחבורת מהנדסים וסוקרים שמגיעים מהשטח ומדברים בגובה העיניים. צוות החברה מורכב ממהנדסי מכונות, מהנדסי בניין והנדסה אזרחית, ושמאי רכוש ומקרקעין מוסמכים. החברה פועלת מזה כשלושה עשורים בגלגוליה השונים, ומלווה את כל חברות הביטוח המובילות במשק, חברות בנייה ויזמות, מוסדות פיננסיים, וכן בשוק מבטחי המשנה באירופה וארה"ב.

צריך לדבר איתנו?

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם